Polifoska 6, hurtownia nawozów rolniczych

Firma AGROEXPERT jako hurtownia nawozów rolniczych posiada w swojej ofercie bardzo szeroki asortyment nawozów, dzięki czemu klient może kupić nawozy praktycznie do każdego rodzaju roślin uprawnych. Oferowane produkty powstały przy wykorzystaniu najnowszych technologii uwzględniających potrzeby każdego rodzaju upraw z osobna.

 

Mogą Państwo nabyć u nas między innymi nawozy:

- mineralne

- wapniowe

- fosforowe

- potasowe

- azotowe

 

Każdy z tych nawozów składa się z innych pierwiastków, a zatem posiada inne przeznaczenie. Dokładamy wszelkich starań, aby wybierając odpowiedni dla siebie nawóz dokonali Państwo słusznego wyboru. Dlatego też służymy radą i zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami. 

Nawozy sprzedawane są w solidnych i oryginalnych workach o różnorodnej masie. W asortymencie znaleźć można między innymi takie nawozy jak: Polifoska 6, Polimag S, Saletrzak 27 Standard, mączka dolomitowa, siarczan amonu czy choćby sól potasowa. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą.

Grupa Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S.A.
zamknij więcej
Grupa Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S.A.

Posiadamy w sprzedaży hurtowej i detalicznej nawozy:

 • Mocznik nawozowy granulowany 46% 

  Mocznik.pl® jest bardzo uniwersalnym nawozem do dokarmiania pozakorzeniowego (dolistnego), a przede wszystkim do nawożenia doglebowego. Może być stosowany pod wszystkie rośliny uprawne, przedsiewnie i pogłównie oraz dolistnie w roztworze wodnym o stężeniu dostosowanym do wymagań dokarmianego gatunku i fazy rozwojowej rośliny. Na glebach bardzo kwaśnych, silnie zasadowych lub świeżo zwapnowanych daje mniejsze efekty. Mocznika nie wolno mieszać z innymi nawozami azotowymi

   

 • Polidap - nawóz ten może być stosowany pod wszystkie rośliny uprawne: zboża ozime i jare, przemysłowe i okopowe, na użytkach zielonych oraz w uprawie warzyw i sadownictwie. POLIDAP zaleca się stosować w pierwszej kolejności na gleby ubogie w fosfor.
  POLIDAP można mieszać bezpośrednio przed rozsiewem z mocznikiem.pl, saletrą amonową i z saletrzakiem, a w dowolnym czasie z solą potasową.

 

 • Polidap light  - nawóz ten może być stosowany pod wszystkie rośliny uprawne: zboża ozime i jare, przemysłowe i okopowe, na użytkach zielonych oraz w uprawie warzyw i sadownictwie. POLIDAP light zaleca się stosować w pierwszej kolejności na gleby ubogie w fosfor.
  POLIDAP light można mieszać bezpośrednio przed rozsiewem z mocznikiem, saletrą amonową i z saletrzakiem, a w dowolnym czasie z solą potasową.

 

 • Polifoska 3 - nawóz ten może być stosowany pod wszystkie rośliny uprawne: zboża ozime i jare, przemysłowe i okopowe, na użytkach zielonych oraz w uprawie warzyw i sadownictwie. POLIFOSKĘ3 zaleca się stosować na gleby ubogie w potas (głównie gleby lekkie i średnie), w warunkach niskiego nawożenia organicznego oraz pod rośliny potasolubne takie jak: burak cukrowy, ziemniak, kukurydza i rzepak.
  POLIFOSKĘ 3 można mieszać bezpośrednio przed rozsiewem z mocznikiem, saletrą amonową i z saletrzakiem, a w dowolnym czasie z solą potasową.

 

 • Polifoska 4  - nawóz ten może być stosowany pod wszystkie rośliny uprawne: zboża ozime i jare, przemysłowe i okopowe, na użytkach zielonych oraz w uprawie warzyw i sadownictwie. POLIFOSKĘ 4 zaleca się stosować na gleby bardzo ubogie i ubogie w potas (głównie gleby lekkie i średnie), w warunkach niskiego nawożenia organicznego oraz pod rośliny potasolubne takie jak: burak cukrowy, ziemniak, kukurydza i rzepak.
  POLIFOSKĘ 4 można mieszać bezpośrednio przed rozsiewem z Mocznikiem.pl, saletrą amonową i z saletrzakiem, a w dowolnym czasie z solą potasową.

 

 • Polifoska 5 - nawóz ten może być stosowany pod wszystkie rośliny uprawne: zboża ozime i jare, przemysłowe i okopowe, na użytkach zielonych oraz w uprawie warzyw i sadownictwie. POLIFOSKĘ 5 zaleca się stosować na gleby bardzo ubogie i ubogie w potas, w warunkach niskiego nawożenia organicznego oraz pod rośliny potasolubne takie jak: burak cukrowy, ziemniak, kukurydza i rzepak.
  POLIFOSKĘ 5 można mieszać bezpośrednio przed rozsiewem z Mocznikiem.pl, saletrą amonową i z saletrzakiem, a w dowolnym czasie z solą potasową.
 • Polifoska 6  - nawóz ten może być stosowany pod wszystkie rośliny uprawne: zboża ozime i jare, rośliny przemysłowe, pastewne i okopowe, na użytkach zielonych oraz w uprawie warzyw i sadownictwie. POLIFOSKĘ 6 zaleca się stosować na gleby ubogie w potas, w warunkach niskiego nawożenia organicznego oraz pod rośliny potasolubne takie jak: burak cukrowy, ziemniak, kukurydza i rzepak.
  POLIFOSKĘ 6 można mieszać bezpośrednio przed rozsiewem z mocznikiem.pl, saletrą amonową i z saletrzakiem, a w dowolnym czasie z solą potasową.

 

 • Polifoska 8 - nawóz ten może być stosowany pod wszystkie rośliny uprawne: zboża ozime i jare, przemysłowe i okopowe, na użytkach zielonych oraz w uprawie warzyw i sadownictwie. POLIFOSKĘ 8 zaleca się stosować na gleby o zbliżonej zasobności w fosfor i potas, w warunkach prawidłowego nawożenia organicznego.
  POLIFOSKĘ 8 można mieszać bezpośrednio przed rozsiewem z mocznikiem.pl, saletrą amonową i z saletrzakiem, a w dowolnym czasie z solą potasową.

 

 • Polifoska 12 - nawóz ten może być stosowany wiosną przede wszystkim do nawożenia roślin krzyżowych (rzepak, rzepik, rzepa, gorczyca, kapusty, kalafior, kalarepa), strączkowych, ziemniaka, cebuli, pora, czosnku i chrzanu. Dobre efekty uzyskuje się w nawożeniu użytków zielonych na glebach organicznych.
  POLIFOSKĘ 12 można mieszać bezpośrednio przed rozsiewem z mocznikiem.pl, saletrą amonową i z saletrzakiem, a w dowolnym czasie z solą potasową.

 

 • Polifoska 13 - nawóz ten może być stosowany wiosną pod wszystkie rośliny uprawne: zboża jare, przemysłowe i okopowe, na użytkach zielonych oraz w uprawie warzyw i sadownictwie. POLIFOSKĘ 13 zaleca się stosować na gleby ubogie w potas, w warunkach niskiego nawożenia organicznego oraz pod rośliny potasolubne takie jak: burak cukrowy, ziemniak, kukurydza.
 • POLIFOSKĘ 13 można mieszać bezpośrednio przed rozsiewem z mocznikiem.pl, saletrą amonową i z saletrzakiem, a w dowolnym czasie z solą potasową.

 

 • Polifoska 21 - nawóz ten zaleca się stosować wiosną, pogłównie na rośliny ozime, szczególnie na rzepak ozimy i zboża ozime. Polecany także do stosowania wiosną pod wszystkie inne rośliny uprawne: zboża jare, kukurydzę, rośliny przemysłowe i okopowe oraz w uprawie warzyw i sadownictwie. Niezastąpiony w nawożeniu roślin krzyżowych (rzepak, rzepik, gorczyca, kapusty, kalafior, kalarepa), strączkowych, ziemniaka, cebuli, pora, czosnku i chrzanu. Bardzo efektywny na glebach organicznych, szczególnie na użytkach zielonych Stosując POLIFOSKĘ 21 przedsiewnie, najlepiej płytko wymieszać ją z glebą - na głębokość kilku cm. Uprawy wieloletnie nawozić wiosną
  Ze względu na higroskopijność można POLIFOSKĘ 21 mieszać bezpośrednio przed rozsiewem z POLIDAPEM, POLIFOSKAMI, POLIMAGAMI i solą potasową.

 

 • Polifoska M-Maks - nawóz ten może być stosowany pod wszystkie rośliny uprawne: zboża ozime i jare, strączkowe, przemysłowe i okopowe, na użytkach zielonych oraz w uprawie warzyw i sadownictwie. POLIFOSKĘ M-MAKS zaleca się stosować w pierwszej kolejności na gleby ubogie w magnez i potas - najczęściej gleby lekkie, w warunkach niskiego nawożenia organicznego oraz pod rośliny magnezo i potasolubne takie jak: burak cukrowy, ziemniak, owies, kukurydza, strączkowe i rzepak.
  POLIFOSKĘ M-MAKS można mieszać bezpośrednio przed rozsiewem z mocznikiem.pl, saletrą amonową i z saletrzakiem, a w dowolnym czasie z solą potasową.

 

 • Polifoska B - nawóz ten zaleca się stosować w pierwszej kolejności pod buraka cukrowego i pastewnego, tak w uprawie na oborniku jak i bez obornika oraz pod rzepak. Stosować także pod inne okopowe (ziemniak, marchew pastewna), motylkowe, w uprawie warzyw (m.in. cebula, por, warzywa kapustne i korzeniowe) i sadownictwie. Co kilka lat (3-4 lata) stosować w uprawie motylkowych z trawami oraz na użytkach zielonych. Nie stosować POLIFOSKI B pod zboża, kukurydzę i trawy w uprawie polowej. POLIFOSKĘ B zaleca się stosować na gleby bardzo ubogie i ubogie w potas i bor.
  POLIFOSKĘ B można mieszać bezpośrednio przed rozsiewem z mocznikiem.pl, saletrą amonową i z saletrzakiem, a w dowolnym czasie z solą potasową.

 

 • Sól potasowa - nawóz ten może być stosowany pod wszystkie rośliny uprawne: zboża ozime i jare, rośliny przemysłowe, pastewne i okopowe, na użytkach zielonych oraz w uprawie warzyw i sadownictwie. Pod rośliny wrażliwe na nadmiar chlorków, stosować sól potasową jesienią lub 3-4 tygodnie przed rozpoczęciem wegetacji, albo siewem. Pod rośliny bardzo wrażliwe na chlorki, takie jak: tytoń, chmiel, rośliny jagodowe (czerwona porzeczka, agrest, malina), czereśnie oraz niektóre warzywa, głównie pod osłonami nie zleca się stosować soli potasowej.
  Sól potasową można mieszać bezpośrednio przed rozsiewem z Mocznikiem.pl i siarczanem amonu, a w dowolnym czasie z POLIDAPEM, POLIFOSKAMI i POLIMAGAMI.

 

 • Polifoska V - nawóz ten może byćstosowany wiosną pod wszystkie rośliny uprawne: zboża ozime i rzepak (wczesną wiosną pogłównie), zboża jare, przemysłowe i okopowe, na użytkach zielonych oraz w uprawie warzyw i sadownictwie. POLIFOSKĘ V zaleca się stosować wiosną na gleby ubogie w potas i siarkę. 
 • POLIFOSKĘ V można mieszać bezpośrednio przed rozsiewem z mocznikiem.pl, saletrą amonową i z saletrzakiem, a w dowolnym czasie z solą potasową.

 

 • Polifoska PK 20 - nawóz ten może być stosowany pod wszystkie rośliny uprawne: zboża ozime i jare, przemysłowe i okopowe, na użytkach zielonych oraz w uprawie warzyw i sadownictwie. Szczególnie polecany do jesiennego nawożenia zbóż ozimych i rzepaku na stanowiskach bogatych w azot. POLIFOSKĘ PK 20 zaleca się stosować na gleby ubogie w potas, w warunkach niskiego nawożenia organicznego oraz pod rośliny potasolubne takie jak: burak cukrowy, ziemniak, kukurydza i rzepak.
  POLIFOSKĘ PK 20 można w dowolnym czasie mieszać z nawozami potasowymi, a bezpośrednio przed rozsiewem z saletrą amonową i z saletrzakiem, pod warunkiem że nawozy są suche.

 

 • Polifoska PK 15 - nawóz ten może być stosowany pod wszystkie rośliny uprawne: zboża ozime i jare, przemysłowe i okopowe, na użytkach zielonych oraz w uprawie warzyw i sadownictwie. Szczególnie polecany do jesiennego nawożenia zbóż ozimych i rzepaku na stanowiskach bogatych w azot. POLIFOSKĘ PK 15 zaleca się stosować na gleby ubogie w potas, w warunkach niskiego nawożenia organicznego oraz pod rośliny potasolubne takie jak: burak cukrowy, ziemniak, kukurydza i rzepak.
  POLIFOSKĘ PK 15 można w dowolnym czasie mieszać z nawozami potasowymi, a bezpośrednio przed rozsiewem z saletrą amonową i z saletrzakiem, pod warunkiem że nawozy są suche.

 

 • Polifoska PETROPLON zaleca się stosować w pierwszej kolejności pod rzepak oraz pod kukurydzę i buraka tak w uprawie na oborniku jak i bez obornika. Stosować także pod inne okopowe (ziemniak, marchew pastewna), motylkowe, w uprawie warzyw (m.in. cebula, por, warzywa kapustne i korzeniowe) i sadownictwie. Pod zboża i trawy w uprawie polowej oraz na uzytkach zielonych stosować w ograniczonych dawkach. POLIFOSKĘ PETROPLON zaleca się stosować na gleby bardzo ubogie i ubogie w potas oraz bor.
  POLIFOSKĘ PETROPLON można mieszać bezpośrednio przed rozsiewem z Mocznikiem.pl, saletrą amonową i z saletrzakiem, a w dowolnym czasie z solą potasową.

 

 • Polimag 405 - może być stosowany pod wszystkie rośliny uprawne: zboża ozime i jare, przemysłowe i okopowe, na użytkach zielonych oraz w uprawie warzyw i sadownictwie. POLIMAG 405 zaleca się stosować na gleby ubogie w potas i magnez, w warunkach niskiego nawożenia organicznego oraz pod rośliny potaso- i magnezolubne takie jak: burak cukrowy, ziemniak, kukurydza, rzepak i motylkowe.
  POLIMAG 405 można mieszać bezpośrednio przed rozsiewem z mocznikiem.pl, saletrą amonową i z saletrzakiem, a w dowolnym czasie z solą potasową.

 

 • Polimag S  należy stosować przede wszystkim pod rośliny:
  1. bardzo wrażliwe na chlor: tytoń, czerwona porzeczka, agrest, malina, truskawka, jeżyna, borówka, drzewa pestkowe - szczególnie czereśnia, warzywa wczesne, fasola, ogórek, papryka, cebula, sałata, chmiel, wszystkie uprawy pod osłonami, rośliny kwiatowe i ozdobne oraz rozsada większości roślin;
  2. względnie wrażliwe na chlor: ziemniak, słonecznik, winorośl, drzewa ziarnkowe, czarna porzeczka, pomidor, rzodkiewka, kalarepa, brukselka, groch, szpinak, marchew, czosnek, rzodkiew, cykoria. POLIMAG S zaleca się także pod rośliny okopowe, pastewne i na użytkach zielonych.

POLIMAG S można mieszać bezpośrednio przed rozsiewem z mocznikiem.pl, saletrą amonową i z saletrzakiem, a w dowolnym czasie z siarczanem potasu.

 • Polimag 311 - może być stosowany pod wszystkie rośliny uprawne: zboża ozime i rzepak (wczesną wiosną pogłównie), zboża jare, przemysłowe i okopowe, na użytkach zielonych oraz w uprawie warzyw i sadownictwie. POLIMAG 311 zaleca się stosować wiosną na gleby ubogie w potas, magnez i siarkę.
  POLIMAG 311 można mieszać bezpośrednio przed rozsiewem z Mocznikiem.pl, saletrą amonową i z saletrzakiem, a w dowolnym czasie z solą potasową.

 

 • PoliAzot - nawóz ten zaleca sie stosować wiosną, pogłównie na rośliny ozime (zboża, rzepak), szczególnie, gdy pod oziminy zastosowano przedsiewnie zbyt niskie nawożenie fosforem i potasem. Polecany także do stosowania wiosną pod wszystkie inne rośliny uprawne: zboża jare, przemysłowe i okopowe, na użytkach zielonych oraz w uprawie warzyw i sadownictwie. Stosując PoliAzot przedsiewnie, najlepiej płytko wymieszać ją z glebą - na głębokość do 10 cm. Uprawy wieloletnie nawozić wiosną.
  PoliAzot można mieszać bezpośrednio przed rozsiewem z mocznikiem, siarczanem amonu i z solą potasową.

 

 • Poliwap - może być stosowany pod wszystkie rośliny uprawne: zboża ozime i jare, przemysłowe i okopowe, na użytkach zielonych oraz w uprawie warzyw i sadownictwie. POLIWAP zaleca się stosować na gleby ubogie w potas (głównie gleby lekkie i średnie), w warunkach niskiego nawożenia organicznego oraz pod rośliny potasolubne takie jak: burak cukrowy, ziemniak, kukurydza i rzepak.
  POLIWAP można mieszać bezpośrednio przed rozsiewem z mocznikiem.pl, saletrą amonową i z saletrzakiem, a w dowolnym czasie z solą potasową.

W celu szczegółowego zapoznania się z ofertą zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej producenta: www.polifoska.pl/lang-pl-module-Oferta.html

Grupa Azoty S.A. – Tarnów
zamknij więcej
Grupa Azoty S.A. – Tarnów

Posiadamy w sprzedaży hurtowej i detalicznej nawozy:

 • Saletrzak 27 standard jest granulowanym nawozem azotowym, powstającym poprzez połączenie azotanu amonu z drobno zmielonym dolomitem. Obecność mączki dolomitowej jako wypełniacza redukuje naturalną kwasowość azotu amonowego i wzbogaca nawóz o cenne składniki: wapń i magnez.
 • Saletrzak 27 makro to nawóz azotowy granulowany, spełniający najwyższe europejskie standardy. Produkowany z azotanu amonu i mączki dolomitowej na nowo wybudowanej instalacji granulacji mechanicznej. Obecność mączki dolomitowej jako wypełniacza redukuje naturalną kwasowość azotu amonowego i wzbogaca nawóz o cenne składniki: wapń i magnez. Granulki nawozu są kuliste, mają zbliżoną wielkość oraz posiadają dużą wytrzymałość mechaniczną.
 • Saletra amonowa 32 makro - nawóz granulowany, spełniający najwyższe europejskie standardy. Produkowany z azotanu amonu i mączki dolomitowej na nowo wybudowanej instalacji granulacji mechanicznej. Granulki nawozu są kuliste, mają zbliżoną wielkość oraz posiadają dużą wytrzymałość mechaniczną.
 • Saletra amonowa 30 makro to nawóz azotowy produkowany z azotanu amonu i mączki dolomitowej, wytwarzany w postaci kulistych granulek charakteryzujących się zbliżoną wielkością i dużą wytrzymałością mechaniczną. Produkt spełnia najwyższe europejskie standardy jakości.
 • Saletrosan 26 makro - produkt otrzymywany w procesie chemicznym z azotanu amonu i siarczanu amonu. W swoim składzie zawiera mączkę dolomitową, której głównymi składnikami jest wapń i magnez.
 • Saletrzak Z borem 27 + B standard to nawóz azotowy z dodatkiem boru. Granulowana mieszanina azotanu amonu z drobno zmielonym dolomitem oraz dodatkiem kwasu borowego, który podnosi jego wartość nawozową.
 • Saletrzak z borem 27 + B makro nawóz azotowy z dodatkiem boru. Granulowana mieszanina azotanu amonu z drobno zmielonym dolomitem oraz dodatkiem kwasu borowego, który podnosi jego wartość nawozową. 
 • Siarczan amonu AS 21 jest produktem krystalicznym, sypkim, dobrze rozpuszczalnym w wodzie, zawierającym azot w formie amonowej. W zależności od granulacji rozróżnia się następujące rodzaje siarczanu amonu 21: selekcjonowany, makro, standard, krystaliczny.
 • Roztwór mocznikowo-saletrzany w porównaniu z nawozami azotowymi stałymi, działanie azotu zawartego w roztworze mocznikowo – saletrzanym wskazuje wyższą efektywność. Wpływa to na równomierność rozprowadzania nawozu na powierzchni gleby, różnorodność form w jakich występuje azot w tym nawozie (forma amidowa, amonowa i azotanowa) oraz daje możliwość pobierania azotu przez system korzeniowy, a także części nadziemne roślin.
 • Mączka dolomitowa jest produktem mineralnym wapniowo – magnezowym, otrzymywanym przez mielenie naturalnego dolomitu.

W celu szczegółowego zapoznania się z ofertą  zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej producenta: www.azoty.tarnow.pl

Grupa Azoty Zakłady Azotowe „Puławy” S.A.
zamknij więcej
Grupa Azoty Zakłady Azotowe „Puławy” S.A.

Posiadamy w sprzedaży hurtowej i detalicznej nawozy:

W celu szczegółowego zapoznania się z ofertą zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej producenta: www.zapulawy.pl/index1.php?dzial=12⟨=PL

Grupa Azoty Zakłady Azotowe „Kędzierzyn” S.A.
zamknij więcej
Grupa Azoty Zakłady Azotowe „Kędzierzyn” S.A.

Posiadamy w sprzedaży hurtowej i detalicznej nawozy:

 • Kędzierzyńska Saletra Amonowa uniwersalny nawóz azotowy o szybkim i trwałym działaniu, wzbogacony o magnez i wapń.
 • Mocznik granulowany 46 %stosowany jest w rolnictwie do nawożenia upraw. Jest najbardziej skoncentrowanym nawozem azotowym.
 • Saletrzak niwersalny, granulowany mechanicznie nawóz azotowy o szybkim i trwałym działaniu.
 • Salmag uniwersalny, granulowany nawóz azotowy zawierający  magnez i wapń.
 • Salmag z borem doskonały, granulowany mechanicznie nawóz azotowy z borem o szybkim i trwałym działaniu.
 • Salmag z siarką uniwersalny, granulowany mechanicznie nawóz azotowy z siarką.

W celu szczegółowego zapoznania się z ofertą zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej producenta: www.zak.eu

Zakłady Chemiczne "Siarkopol" Tarnobrzeg sp. z o.o.
zamknij więcej
Zakłady Chemiczne

Zakłady Chemiczne "Siarkopol" Tarnobrzeg sp. z o.o.

Posiadamy w sprzedaży hurtowej i detalicznej nawozy:

 • Superfosfat prosty granulowany P(CaS) 19-(25-32) jest uniwersalnym nawozem, nadającym się do stosowania pod wszystkie rośliny uprawne i na wszystkie gleby niezależnie od struktury. Daje też dobre efekty w nawożeniu łąk i pastwisk oraz plantacji trwałych.
 • Unifoska 02 NPK(CaS) 4-12-12-(12,5-12) przeznaczona jest w pierwszej kolejności do nawożenia zbóż ozimych i rzepaku ozimego. Można ją też efektywnie stosować pod wszystkie uprawy jare i na użytki zielone, uzupełniając azot według potrzeb uprawianych roślin.
 • Potafoska magnezowana PK(CaMgS) 13-13-(11-4-9) przeznaczona jest w pierwszej kolejności do stosowania na glebach ubogich w magnez i na użytki zielone, gdzie poprawia jakość pasz. Nadaje się pod wszystkie rośliny uprawy polowej szczególnie pod zboża ozime i rzepak.
 • WAP MAG CaMg 28-16 przeznaczony jest do utrzymania w glebie odpowiedniej zawartości makroelementów takich jak wapń, magnez i siarka. Nadaje się pod wszystkie rośliny uprawne i na wszystkie gleby niezależnie od ich struktury. Może być stosowany samodzie lnie lub jako składnik mieszanek nawozowych przygotowywanych pod konkretne potrzeby nawożonej rośliny.
 • WAP MAG Z MIKROELEMENTAMI CaMg 28-16 z B, Cu, Mo, Zn przeznaczony jest do nawożenia roślin o wysokim poziomie intensywności produkcji, przede wszystkim rzepaku, buraków cukrowych i kukurydzy. Nadaje się na wszystkie gleby niezależnie od struktury. Może być stosowany samodzielnie lub jak o składnik mieszanek nawozowych przygotowywanych pod konkretne potrzeby nawożonej rośliny.
 • TARNOGRAN 9 NPK(CaMgS) 9-9-17-(5-2-9) jest specjalistycznym nawozem przeznaczonym do nawożenia ziemniaków - szczególnie jadalnych, buraków, kukurydzy, zbóż jarych, użytków zielonych oraz warzyw, drzew i krzewów owocowych.
 • TARNOGRAN K NPK(CaMgS) 3-10-21-(6-3-21) z B, Zn jest nawozem specjalistycznym, zawierającym optymalny zestaw makroelementów i mikroskładników pokarmowych. Przeznaczony jest przede wszystkim do nawożenia kukurydzy oraz zbóż ozimych, buraków, roślin strączkowych i drzew owocowych.
 • Tarnogran PK(CaMgS) 12-23-(6-4-4) może być stosowany pod wszystkie rośliny uprawne, zwłaszcza w uprawie zbóż, rzepaku, buraków cukrowych, kukurydzy, strączkowych, motylkowych drobnonasiennych oraz użytków zielonych.
 • Tarnogran R z BOREM NPK(CaMgS) 3-9-19-(5-3-21) z B zalecany jest do nawożenia roślin wymagających obok podstawowych makroelementów dobrego zaopatrzenia w wapń, magnez i siarkę, takich jak rzepak, gorczyca biała, kapusta i rośliny strączkowe a także rośliny okopowe.
 • WIGOR S 90% jest specjalistycznym nawozem przenaczonym do nawożenia roślin siarkolubnych, sporządzania mieszanek nawozowych a w dłuższym okresie czasu do obniżania pH gleby.
 • DOLOMIT MIELONY (węglan wapniowo-magnezowy) jest nawozem przeznaczonym do stosowania na wszystkie rodzaje gleb, w szczególności o odczynie bardzo kwaśnym, kwaśnym i lekko kwaśnym, we wszystkich uprawach rolniczych, na gruntach ornych i trwałych użytkach zielonych. Ze względu na znaczną zawartośc magnezu powinien być stosowany przede wszystkim na gleby o niskiej i bardzo niskiej zasobności w magnez.

W celu szczegółowego zapoznania się z ofertą zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej producenta: www.zchsiarkopol.pl

powrót