Punkty Partnerskie

Centrala sieci:

ROLPOL Ołdakowscy sp.j.
18-210 Szepietowo, ul. Towarowa 1
tel./fax: (086) 477 03 00
tel./fax: (086) 477 01 25
e-mail: Turn on Javascript!
www.rolpol.com.pl
POLSKA

Województwo podlaskie
zamknij więcej

Augustów

GS „SAMOPOMOC CHŁOPSKA”: Rynek Zygmunta Augusta 22

Bargłów Kościelny

GS "Samopomoc Chłopska": ul. Augustowska 4, 16-320 Bargłów Kościelny

Brańsk

GS „SAMOPOMOC CHŁOPSKA” : ul. Rynek 8
85 737-50-84

Ciechanowiec

Spółdzielnia R-S ,,JEDNOŚĆ’’: ul. Plac 3 Maja 1

Czyżew

RADOMIR M.R. Sobolewscy: ul. Nowa 6, 18-220 Czyżew Osada

Dziadkowice

ZAKŁAD USŁUGOWO HANDLOWY WOJCIECH GLIŃSKI: Dziadkowice 30, 17-306 Dziadkowice
85 657 12 50 (tel/fax) 505 760 117

Grodzisk

P.H.I. Niewiarowski: ul.1Maja 33
85 656 81 72

Hajnówka

,,AGROROL’’ M. Omeljaniuk : ul.Elektryczna 11
85 683 21 78

Jabłoń Kościelna

„BRZOZOWSKI” S.C.: ul. Kolejowa 38
86 476 12 98

Juchnowiec Kościelny

SUR „JUCHNOWIEC” : ul. Białostocka 12
693 406 140

Kaczyn Stary

KOSS Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Jerzy Kossakowski: Kaczyn Stary 40, 18-220 Czyżew
86 275 61 63 694 415 565

Kalinowo Solki

Handel M. Muszyński:
86 476 32 09

Kędziorowo

Multicco-Agro Sp. z.o.o : Kędziorowo 24, 19-222 Wąsosz
86 273-13-13

Klukowo

HSIO S. Widurski: ul. Mazowiecka 8
86 277 46 34

Kobylin Kuleszki

,,ROLSAM’’ W.Ciborowska :
86 274 30 88

Korycin

PHU FARMER J. Siwicka: ul. Browarna 5
85 72 19 449

Mońki

R.P.P.H. "Rolmex" Sp. z o.o.: Białostocka 91, 19-100 Mońki
85 716 21 28, 85 716 44 60 Turn on Javascript!

Perlejewo

Spółdzielnia R-S ,,JEDNOŚĆ’’ :
85 657 85 32

Poświętne

GS „SAMOPOMOC CHŁOPSKA”:
85 650 13 85

Protasy

„KARBON” s.c. :
85 749 19 19

Radziłów

Spółdzielnia Usług Rolniczych Radziłów: ul. Karwowska 19 a , 19-213 Radziłów
86 273 60 68

Sokoły

AGROZIEM J. Łupiński: ul. Kolejowa 40
86 274 11 50

Stawiski

"MICHAŁ" M. Truszkowski: ul. Polowa 22
86 278 51 65

Suwałki

IMBUD R. Góral: ul. Buczka 100 16-400 Suwałki
087/56637-42

Szczepankowo

GS „SAMOPOMOC CHŁOPSKA’’ w Śniadowie: magazyn Szczepankowo
86 217 09 19

Szypliszki

Rol-Bud Grażyna Jabłońska: ul. Suwalska 4, 18-411 Szypliszki
504 291 364

Śniadowo

GS „SAMOPOMOC CHŁOPSKA’’: ul. Kolejowa 16
86 217 63 92

Święck Strumiany

Sprzedaż Art. Produkcji Rolnej B.KALINOWSKI :
86 477 11 71

Turośń Kościelna

„AGROMARK” J.Połowianiuk : ul. Wysokie 31
609 901 590

Wąsosz

HARPiO "DANROL" D. Cimochowska: Mazowiecka 54
86 273 11 34

Wysokie Mazowieckie

"METALZBYT" Maksymilian Mieczkowski: ul. 1 Maja 16
86 275 47 85

Zambrów

FHU "STALBUD" Bożena Kaczyńska: ul. Magazynowa 10
86 271 05 84

Zabłudów

„KARBON” S.Drągowski: ul.Sikorskiego 7
85 718 81 84
Województwo mazowieckie
zamknij więcej

Chorzele

Firma Handlowa "STO TON" Rafał Witkowski: ul. Zarębska 32 06-330 Chorzele

Korczew

Volt Jacek Marciniuk : ul. Przemysłowa 7 , 08-108 Korczew
25 642 10 58

Łyse

GMINNA SPÓŁDZIELNIA „Samopomoc Chłopska” w Łysych: ul. Kościelna 25, 07-437 Łyse

Myszyniec

GS Samopomoc Chłopska: ul. Kolejowa 63, 07-430 Myszyniec
29 772 10 75

Węgrów

FHU „Borek” Marek Borkowski: 07-100 Węgrów ul. Targowa 1
25 792 29 08

Zaliwie - Piegawki

"EMPRO" Marcin Rytel: Zaliwie - Piegawki 38, 08-124 Mokobody
600 105 495
Województwo warmińsko - mazurskie
zamknij więcej

Biała Piska

"BERKO" Marcin Niebrzydowski: ul. Kościuszki 13, 12-230 Biała Piska
607 047 540

Orneta

PHU ROL&BAS T. Zawadzki: ul. Braniewska 27, 11-130 Orneta
661-954-070
Województwo lubelskie
zamknij więcej

Radzyń Podlaski

P.H. Adrian Płatek: ul. Lubelska 7
512 937 480
Województwo łódzkie
zamknij więcej

Rękoraj

Firma "DAWID" Krzysztof Fryczka: Rękoraj 5, 97-310 Moszczenica
44 616 03 71 603 378 224