Już 13-15 stycznia 2023 na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbędą się Międzynarodowe Targi Rolnicze POLAGRA PREMIERY. Zbliżająca się edycja to najważniejsze wydarzenie dla branży rolniczej, podczas której prezentowane są nowości produktowe, światowe agro premiery oraz innowacyjny sprzęt rolniczy na nadchodzący nowy sezon. Oferta wystawców skoncentruje się w szczególności na trendach i nowościach produktowych, a wśród zwiedzających nie zabraknie czołowych przedstawicieli branżowych z Polski i zagranicy. Zapowiada się wyjątkowe spotkanie.

Międzynarodowe Targi Rolnicze Polagra Premiery to niezwykle ważne wydarzenie dla branży rolniczej nie tylko w Polsce, ale też w Europie Środkowo-Wschodniej. To doskonałe miejsce do wymiany doświadczeń i wiedzy pomiędzy przedstawicielami biznesu. Fundamentem targów jest szeroki zakres tematyczny skierowany do fachowej publiczności oraz wysoki poziom merytoryczny wszystkich wydarzeń towarzyszących współtworzonych z przedstawicielami gospodarki oraz związkami branżowymi.

Targi Polagra Premiery to przede wszystkim idealny moment, aby zaprezentować nowości produktowe, światowe premiery rynkowe oraz innowacyjny sprzęt rolniczy na nowy sezon, który będzie odpowiedzią na dynamicznie zmieniające się potrzeby klientów. Biznesowe rozmowy dystrybutorów i producentów umożliwiają zawarcie długofalowych kontaktów handlowych i szeroką promocję usług i produktów. POLAGRA PREMIERY obejmuje swym zakresem technikę, uprawę i hodowlę. Jest dedykowana czterem grupom zwiedzających: rolnikom, właścicielom i zarządcom gospodarstw rolnych oraz przedsiębiorcom. Targi od lat odgrywają ważną rolę dla polskiej gospodarki, służąc rozwojowi branży rolniczej zarówno w naszym kraju, jak i na arenie międzynarodowej.

Każda edycja, oprócz nowości rynkowych, przedstawia bardzo bogaty program wydarzeń. Współpracujemy z najlepszymi wydawcami z branży rolniczej i wspólnie z nimi przygotowujemy przestrzeń do merytorycznych dyskusji w ramach konferencji czy stref wykładowych. W trakcie trwania targów przyznawane są Złote Medale, czyli prestiżowe nagrody ekspertów z zakresu innowacyjności technologicznej. Podejmujemy także współpracę z jednostkami rządowymi i współtworzymy szkolenia i prezentacje dla rolników. Dbamy o promocję polskich producentów za granicą, dlatego co roku rozwijamy program Hosted Buyers, w ramach którego zapraszamy około 100 nabywców z różnych krajów Europy Południowej i Wschodniej.

Międzynarodowe Targi Rolnicze POLAGRA PREMIERY

Kiedy: 13-15 stycznia 2023 r.

Gdzie: Międzynarodowe Targi Poznańskie, pawilony 5, 5A, 6

Godziny otwarcia: 9:00-16:00

Bilety: www.ToBilet.pl

Styczniowe spotkanie branży rolniczej odbędzie się w Poznaniu, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Już teraz zachęcamy do wpisania w kalendarz tego wydarzenia!

źródło i tekst: polagra-premiery.pl