Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Poznaniu serdecznie zaprasza na konferencję pn.: Współpraca Producentów Rolnych sposobem na rozwój Rolnictwa i Obszarów Wiejskich realizowaną w ramach operacji Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich (KSOW).

Konferencja odbędzie się w dniu 10 kwietnia 2024 r. stacjonarnie na ENEA STADIONIE w Poznaniu, ul. Bułgarska 17 oraz w formie transmisji online.

logo

Konferencja ma na celu  promocję i wsparcie wspólnych inicjatyw w zakresie organizowania się rolników oraz mieszkańców obszarów wiejskich.

Współpraca to wspólne działanie w grupie, które może przybierać wiele różnorodnych form, uwzględniając różny stopień intensywności oraz integracji, począwszy od grup producentów rolnych i organizacji poprzez lokalne grupy działania, po spółdzielnie rolników. Współpraca rolników oraz mieszkańców obszarów wiejskich pozwala na osiągnięcie wymiernego efektu w postaci budowania konkurencyjnej pozycji na rynku, poprawie wyników ekonomicznych a także realizacji przedsięwzięć rozwojowych i inwestycyjnych.

Mamy przyjemność podzielić się z Państwem doświadczeniami wskazującymi, że możliwy jest bardziej sprawiedliwy model dystrybucji żywności, gdzie rolnik staje się ważnym ogniwem w łańcuchu dostaw oraz aktywnym partnerem i uczestnikiem społeczności lokalnej.

Mamy nadzieję, że udział w konferencji będzie dla Państwa okazją do rozwoju wiedzy, wymiany doświadczeń a przede wszystkim inspiracją do tworzenia nowych form współpracy.

Rejestracja oraz wszystkie informacje na temat konferencji znajdują się na stronie: https://wspolpraca.mk-events.pl/

Potwierdzenie rejestracji nie jest równoznaczne z zakwalifikowaniem na konferencję. Uczestnik otrzyma wiadomość o zakwalifikowaniu na konferencję.

Udział w konferencji jest bezpłatny

Osoby do kontaktu:

Kacper Mytko, tel. 61 823 20 81, e-mail: k.mytko@cdr.gov.pl

Beata Trela, tel. 61 823 20 81, e-mail: b.trela@cdr.gov.pl

Załącznik:  harmonogram.pdf

Serdecznie zapraszamy

źródło i tekst: Centrum Rolniczego w Brwinowie