Zespół Rozwoju Obszarów Wiejskich CDR w Brwinowie, O/Poznań w dniu 20 grudnia 2023 r. zaprasza na spotkanie on-line nt.: Kobiety w działaniu Współpraca. W spotkaniu wezmą udział Pani Barbara Majoch prezes firmy Agrispart Sp. z o.o. i Pani Lidia Moroń Morawska właścicielka firmy Pasieka Morawskich z województwa małopolskiego.

Spotkanie poświęcone będzie roli kobiet w prowadzeniu biznesu w kontekście udziału w projektach nakierowanych na pozyskiwanie środków na realizację przedsięwzięć w zakresie wdrażania innowacji w rolnictwie. W związku z tym, że Kobiety odgrywają kluczową rolę zarówno w życiu gospodarczym, jak i w szeroko pojętym świecie biznesu, konsekwentnie też podejmują nowe wyzwania oraz przyjmują nowe role, chcielibyśmy Państwu przybliżyć i przedstawić dwie Kobiety, które odnoszą duże sukcesy w biznesie oraz we wdrażaniu innowacji na obszarach wiejskich.

Spotkanie odbędzie się w formie wywiadu online I skierowane jest  do doradców zatrudnionych w państwowych i prywatnych jednostkach doradczych oraz osób zainteresowanych tematem.

Rejestracja na szkolenie odbywa się poprzez platformę e-CDR pod adresem:

https://planowanie.cdr.gov.pl/szkolenia/

Instrukcja zapisów znajduje się na stronie internetowej:

https://kalendarz.cdr.gov.pl/index.php/s/SH9ZtRLbLBraECG

Rekrutacja prowadzona będzie do dnia 18.12.2023 r.

Odpłatność:
Szkolenie jest finansowane w ramach operacji własnej w ramach Planu Operacyjnego na lata 2020-2022 w zakresie Sieci na Rzecz Innowacji w Rolnictwie i jest bezpłatne dla uczestników.

Wydarzenie organizowane jest na platformie ClickMeeting. Potwierdzenie rejestracji nie jest równoznaczne z zakwalifikowaniem na szkolenie. Zakwalifikowany uczestnik otrzyma z systemu wiadomość o zmianie w zapisie szkolenia, a link i hasło z dostępem zostaną przesłane przed szkoleniem w osobnej wiadomości. Do udziału w szkoleniu wymagany jest indywidualny adres poczty elektronicznej.

Opiekę merytoryczną sprawuje:
Przemysław Lecyk, tel. 61823 20 81 wew. 102, e-mail: p.lecyk@cdr.gov.pl

Kontakt w sprawie rekrutacji i organizacji:
Beata Trela, tel. 61 6486 214, e-mail: b.trela@cdr.gov.pl

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniu.

Do pobrania:

– harmonogram szkolenia

 

źródło i tekst: Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie