Czołowi liderzy branży rolniczej już potwierdzili swój udział, a nowe marki wchodzące na rynek wykazują ogromne zainteresowanie pojawieniem się w roli wystawcy. To będzie mocne wejście w nowy sezon.

Co jest podstawą Targów Polagra Premiery? Nowości produktowe branży rolniczej, premiery rynkowe oraz innowacyjny sprzęt rolniczy na nowy sezon. Wystawcy, naukowcy, zwiedzający, a także inni uczestnicy Międzynarodowych Targów Rolniczych POLAGRA PREMIERY to odpowiednie towarzystwo kiedy w rolnictwo inwestujesz i z rolnictwa żyjesz.

Podczas 10. edycji Targów Polagra Premiery, 19 i 20 stycznia rusza najważniejsze wydarzenie branżowe w Polsce: 2-dniowy Polski Kongres Rolniczy. Polski Kongres Rolniczy to w roku 2024 punkt obowiązkowy dla każdego, kto zajmuje się rolnictwem i agrobiznesem!

Dwie sceny, tylko innowacyjne zagadnienia, najbardziej aktualne tematy, liczni i doświadczeni praktycy ze świata agrobiznesu, polityki i nauki. Podczas paneli dyskusyjnych uczestnicy wspólnie wskażą i omówią aktualne trendy w rolnictwie oraz poruszą najistotniejsze problemy, jak i szanse dla naszych rolników.

Każdy z bloków tematycznych pozwoli spojrzeć na daną kwestię z innej niż dotychczas perspektywy: 

  • Ukraina w przedsionku do UE, co dalej z polskim rolnictwem?
  • Co ma siać, co ma hodować polski rolnik – skąd pieniądze na finansowanie inwestycji?
  • Maszyny do nowej WPR
  • Rolnictwo precyzyjne – smartfarming
  • Zarządzanie ryzykiem i polityka rolna
  • Sposoby na tanią energię dla gospodarstw

Właściciele gospodarstw i gruntów rolnych oraz hodowcy planujący przyjazd do Poznania mają możliwość otrzymania bezpłatnego biletu. Wypełnij formularz zgłoszeniowy, a my prześlemy Ci bezpłatny bilet wstępu na zbliżające się Międzynarodowe Targi Rolnicze POLAGRA PREMIERY 2024.

Dla grup zorganizowanych przybywających na targi w co najmniej 15 osobowym składzie przewidywane są również korzystne benefity, takie jak: dofinansowanie przejazdu, czy bezpłatne bilety dla całej grupy!

strona organizatora: https://polagra-premiery.pl