Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie zaprasza na XXIX Regionalną Wystawę Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem Rolniczym oraz X Wystawę Królików Rasowych, która odbędzie się 24-25 czerwca 2023 roku. To największe i niewątpliwie cieszące się ogromną popularnością wydarzenie w Polsce północno-wschodniej.
Wydarzenie jest nie tylko okazją do prezentacji najpiękniejszych okazów zwierząt, ale również miejscem do wymiany wiedzy i doświadczeń pomiędzy przedstawicielami reprezentującymi sektor rolny. Tereny wystawowe zapełniają się nowoczesnym i zaawansowanym technologiczne sprzętem do produkcji rolnej. Wystawa Zwierząt Hodowlanych ma na celu ocenę i propagowanie osiągnięć podlaskich hodowców, wyłaniając tym samym najpiękniejsze okazy zwierząt gospodarskich.
Podczas dwóch dni nie zabraknie stoisk z rękodziełem, lokalną żywnością oraz wielu konkursów. Rodziny będą mogły spędzić miło czas w bezpłatnej strefie dla dzieci. Wystawie towarzyszą Dni z Doradztwem Rolniczym, które są okazją do skorzystania z kompleksowego doradztwa. Eksperci chętnie udzielą porad odnośnie hodowli i zarządzania gospodarstwem. Podczas Wystawy odbędzie się również X Wystawa Królików Rasowych, jest dedykowana wszystkim hodowcom i miłośnikom tych sympatycznych zwierząt. W tym roku mnogość prezentowanych ras zaskoczy wszystkich.
Serdecznie zapraszamy wszystkich rolników, mieszkańców obszarów wiejskich i sympatyków sielskich klimatów do rozpoczęcia wakacji Regionalną Wystawą Zwierząt Hodowlanych.
Zapraszamy na stronę wydarzenia www.wystawaszepietowo.pl
źródło: PODR w Szepietowie